Řešíme exekuce

Zadlužit se je snadné! Mnohem těžší je pak zbavit se dluhů. A co teprve tehdy, kdy se o vás začne zajímat exekutor. Co dělat? A kam se obrátit? Aha! připravilo několik rad, jak začít problém řešit tak, abyste se nedostali ještě do většího průšvihu.

Co vám Perikles solution a.s. nabízí?

Právě pro vás jsme připravili finančně velmi zajímavou službu rychlého řešení exekuce. Vyřešíme nejen vaše exekuce, ale zajistíme kompletní oddlužení vás, jako fyzické osoby. Umíme oddlužit i nemovitost a obchodní společnosti.

Nemáte dostatek finančních prostředků a reálně vám hrozí exekuce? Obraťte se na nás. Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi, kteří vyřeší vaše finanční potíže. Zbavíme vás dluhů a zabráníme vzniku dalších.

Že nikomu nedlužíte?

Vzali jste si úvěr nebo půjčku a máte problém se splácením? Chápeme, může se to stát. Mohli jste například ztratit práci nebo se vám pokazilo auto a vy jste nutně potřebovali nové a najednou zjišťujete, že vaše příjmy sotva stačí na splátku.

Nejste v tom sami, tuto nepříjemnou situaci řeší stovky dalších našich klientů. K dluhu v dnešní době člověk přijde velmi snadno. Stačí si nevšimnout nebo zapomenout na účtenku od telefonního operátora a nebo nezaplatit nájem. Specifickou skupinou lidí, kterým se dlužné částky snadno navyšují jsou ti, kteří s oblibou jezdí na černo.

Pokuty a faktury je velmi snadné hodit do odpadkového koše a nebo někam založit. Horší je pak řešit následky svého jednání.

Perikles solution = život bez dluhů, život bez exekucí.